Amnesia - 10 semen

Neohodnoceno

Velmi produktivní odrůda, která vznika křížením Amnesia x Black Domina. Má intenzivní citrusovou vůni s výraznými tóny citrónu se sladkým a zemitým pozadím.

Odrůda s velmi intenzivním růstem, relativně nenáročná na okolní podmínky. 

 

Genetika: Sativa 80 % Indika 20 %

THC: 22 %

CBD: 1,00 %

Kvetení: 65-70 dnů

Výnos: 500-600 g/m2

Dostupnost Objednáno
500 Kč
Amnesia - 10 semen
Neohodnoceno

Jeden z naší nejcennější odrůdy, Amnézii, má vysokou úroveň THC, který způsobí silný mozkový esfekt, stimuluje veselý účinek, který má více narkotický a relaxační účinek. Její chuť je silná citrusová, zejména citrón, se sladkými tóny a zemité pozadí se svým silným účinkem Amnesia získá nezapomenutelnou rozmanitost. Jedná se o hybrid, který byl získán křížením vybraný Amnesia Lemon s naší mužské Domina. Naše Amnesia je charakteristická převaha Sativa kmen s dobrým výkonem, růstu a kvetení v kratší době než předkové Sativa. Tato odrůda si zachovává hlavní rysy matky Amnesia Lemon, kmen minulostí Skunk a Haze, je úžasná. Amnézie je vysoce stabilní rostlina, energická, robustní a rychle kvetoucí na to že je to kmen Sativa ma produkci krásné kompaktní a pryskyřičné květy. Ze silných větví pramení, pupeny které dávají úžasnou vůni citronu. Kouř, hustý s citrusovím aroma připomíná jeho předchůdce, Haze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení