BANSHEE AUTO FEMINIZOVANÁ 10 semen

1 640 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

UPOZORŇUJEME, ŽE NÍŽE UVEDENÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE ROSTLIN KONOPÍ JSOU PŘEVZATÉ OD DODAVATELE SEMÍNEK. PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ (S OBSAHEM THC VĚTŠÍM NEŽ 0,3 %) JE V ČESKÉ REPUBLICE NELEGÁLNÍ. SEMÍNKA JSOU PRODÁVÁNA POUZE KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč
Kamenné prodejny
Kamenné prodejny
již 2x v Ostravě!
Ověřené produkty
Ověřené produkty
za nejlepší ceny
Potřebujete poradit?
Poradíme Vám
s výběrem produktu

Detailní popis produktu

NUKA BANSHEE

Excelentní odrůda konopí Banshee auto feminizovaná od Nuka Seeds je převážně indika, se skvělou chutí a vyváženým efektem kouře.

Spojením odrůdy Bubblegum a americké hvězdy OG Kush vznikla démonicky chutná Banshee. Vůně a chuť exotického dřeva typickou pro Kush s tóny opojné žvýkačky.

K dalším přednostem patří rychlá doba květu 7-8 týdnů, vzorová kompaktnost a největší stabilita ze všech odrůd z nabídky NukaSeeds.

Pěstování Banshee auto feminizovaná je poměrně nenáročné. Díky menšímu vzrůstu je vhodná pro outdoor i do nižších indoor prostor nebo skleníků. Banshee s poměrně nadprůměrně vysokým obsahem účinných látek je tato automatika velice potentní.

Banshee Auto je to pravé, pokud si chceš koupit semena samonakvétacího zabijáka, který zahání démony a běsy.

NEOBVYKLÉ BALENÍ S DÁRKY UVNITŘ:

Uvnitř balení Banshee naleznete překvapení v podobě dárků, které ocení každý fanoušek konopí. Ve všech baleních semen na vás čekají epické, dřevěné štítky. V balení s deseti semeny dostanete navíc jedinečnou, sběratelskou minci ONE NUKA v plastovém pouzdře a luxusní nálepku s logem této odrůdy. V našem největším balení s patnácti semeny marihuany je k tomu všemu navíc drtička na konopí zlaté barvy. Tato semena by určitě neměla ve Vaší sběratelské sbírce chybět.

 

POČET SEMEN - 10
POHLAVÍ -  Feminizovaná
TYP KVETENÍ - Samonakvétací
UMÍSTĚNÍ - Vevnitř,Venku,Skleník
GENOTYP - Spíš Indica
DOBA KVĚTU - 8 týdnů
OBSAH THC - Střední
OBSAH CBD - Nízký
PŘEDCI - Bubblegum x OG Kush
VÝNOS- Vysoký
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz