Fénixové slzy 15%

Neohodnoceno

100% Fénixová slza ( nezředěná konopným olejem ) je vyrobena podle návodu Rick Simpson, vyráběno ze speciálních certifikovaných odrůd konopí bez přítomnosti těžkých kovů a herbicidů, které prochází speciální úpravou a tím se sníží THC na minimum, kde konečný výsledek je 100% výtažek. 

CBD: 15 %

THC: 0,10%

Extrakce: Isopropylalkohol 99,9%

Složení: 100% Konopný Extrakt z celých  rostlin

Hustota extraktu se dá přirovnat k hustotě medu. 

Testováno akreditovanou metodou.

Tolerance +-5%

množství 10 ml vydrží cca 1 měsíc

Produkt určen k dalšímu zpracování

 

Upozornění: 

Skladujte mimo dosah dětí, skladujte v suchu a temnu. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
3 499 Kč
Fénixové slzy 15%
Neohodnoceno

Canabis Fénixové slzy 15 % CBD je volba pro ty, kteří hledají kanabidiol v neutrální formě (CBD). Produkt Canabis Fénixové slzy patří do kategorie, kterou ostatní výrobci označují jako "raw" neboli "surové"

Canabis Fenixové slzy je CBD bohaté na široké spektrum kanabinoidů a na další látky přirozeně se vyskytující v konopí

CBD je svým chemickým složením blízce příbuzné THC CBD ale není psychoaktivní stejným způsobem jako THC.

Kanabinoid - V minulosti se kladl hlavní důraz na klinický výzkum účinnosti kanabinoidů pro léčení chronické bolesti a nervových poruch. V dnešní době se již zkoumají i jejich účinky na léčbu nádorových onemocnění a chorob souvisejících s poruchami imunitního systému jako revmatoidní artritida, cukrovka, lupénka, roztroušená skleróza apod.

Studie ukazují, že kanabinoidy mají antioxidační a neuroprotektivní vlastnosti využitelné při zmírnění průběhu neurodegenerativních onemocnění jako je Parkinsonova nemoc či Alzheimerova choroba. Další potenciál se skrývá v možnosti využití kanabinoidů pro léčbu alkoholové a drogové závislosti, deprese, posttraumatické stresové poruchy (PTSD),schizofrenie a fibromyalgie. 

Kanabinoidy mají velký potenciál významně zmírňovat symptomy chronických zánětlivých střevních onemocnění (IBD) jako je Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida. Studie ukazují, že kanabinoidy dokáží zpomalovat vývoj rakovinných buněk, bránit tvorbě nových, případně zabíjet již existující.

 

Kanabidiol - Vědecké výzkumy prokázaly, že kanabidiol chrání nervové buňky proti nedostatku kyslíku a proti různým jedům, včetně otravy alkoholem,jelikož zpomaluje buněčné stárnutí. CBD by mohl být velmi cenný pro léčbu cévní mozkové příhody a nitrolebních traumatických poškození mozku. Prokázal svou účinnost při léčbě neurodegenerativních poruch způsobených priony. Vykazuje protizánětlivé, anxiolytické, antipsychotické a antidepresivní účinky.

Další oblasti léčebného využití kanabidiolu jsou epilepsie, cukrovka, sociální fobie, bipolární afektivní porucha, schizofrenie, roztroušená skleróza, nauzea a také jako alternativa v léčbě rakoviny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení