Fénixové slzy 15%

3 499 Kč
Výroba na objednávku
Můžeme doručit do:
6.8.2024
Možnosti doručení

100% Fénixová slza ( nezředěná konopným olejem ) je vyrobena podle návodu Rick Simpson, vyráběno ze speciálních certifikovaných odrůd konopí bez přítomnosti těžkých kovů a herbicidů, které prochází speciální úpravou a tím se sníží THC na minimum, kde konečný výsledek je 100% výtažek. 

CBD: 15 %

THC: 0,10%

Extrakce: Isopropylalkohol 99,9%

Složení: 100% Konopný Extrakt z celých  rostlin

Hustota extraktu se dá přirovnat k hustotě medu. 

Testováno akreditovanou metodou.

Tolerance +-5%

množství 10 ml vydrží cca 1 měsíc

Produkt určen k dalšímu zpracování

 

Upozornění: 

Skladujte mimo dosah dětí, skladujte v suchu a temnu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canabis Fénixové slzy 15 % CBD je volba pro ty, kteří hledají kanabidiol v neutrální formě (CBD). Produkt Canabis Fénixové slzy patří do kategorie, kterou ostatní výrobci označují jako "raw" neboli "surové"

Canabis Fenixové slzy je CBD bohaté na široké spektrum kanabinoidů a na další látky přirozeně se vyskytující v konopí

CBD je svým chemickým složením blízce příbuzné THC CBD ale není psychoaktivní stejným způsobem jako THC.

Kanabinoid - V minulosti se kladl hlavní důraz na klinický výzkum účinnosti kanabinoidů pro léčení chronické bolesti a nervových poruch. V dnešní době se již zkoumají i jejich účinky na léčbu nádorových onemocnění a chorob souvisejících s poruchami imunitního systému jako revmatoidní artritida, cukrovka, lupénka, roztroušená skleróza apod.

Studie ukazují, že kanabinoidy mají antioxidační a neuroprotektivní vlastnosti využitelné při zmírnění průběhu neurodegenerativních onemocnění jako je Parkinsonova nemoc či Alzheimerova choroba. Další potenciál se skrývá v možnosti využití kanabinoidů pro léčbu alkoholové a drogové závislosti, deprese, posttraumatické stresové poruchy (PTSD),schizofrenie a fibromyalgie. 

Kanabinoidy mají velký potenciál významně zmírňovat symptomy chronických zánětlivých střevních onemocnění (IBD) jako je Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida. Studie ukazují, že kanabinoidy dokáží zpomalovat vývoj rakovinných buněk, bránit tvorbě nových, případně zabíjet již existující.

 

Kanabidiol - Vědecké výzkumy prokázaly, že kanabidiol chrání nervové buňky proti nedostatku kyslíku a proti různým jedům, včetně otravy alkoholem,jelikož zpomaluje buněčné stárnutí. CBD by mohl být velmi cenný pro léčbu cévní mozkové příhody a nitrolebních traumatických poškození mozku. Prokázal svou účinnost při léčbě neurodegenerativních poruch způsobených priony. Vykazuje protizánětlivé, anxiolytické, antipsychotické a antidepresivní účinky.

Další oblasti léčebného využití kanabidiolu jsou epilepsie, cukrovka, sociální fobie, bipolární afektivní porucha, schizofrenie, roztroušená skleróza, nauzea a také jako alternativa v léčbě rakoviny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz