Doprava a platba

Možnosti dopravy

Standardní doba doručení je do 3-4 pracovních dnů. Pokud však zboží není aktuálně skladem, budete ihned informováni telefonicky popřípadě emailem o přesném termínu doručení vaši objednávky, kontaktováni budete i v případě kdy obchod je více vytížený než obvykle. V 90% případů objednávky balíme ještě ten samý den (platí pouze v pracovní dny), následně druhý den ráno (pouze v pracovní dny) objednávky předáváme dopravci (platí pro Zásilkovnu a PPL). Pro objednávky do zahraničí lze využít pouze dopravce PPL (mimo ČR), doručovací doba je 3-7 pracovních dnů, pro objednávky do zahraničí nelze využít možnost dobírky.

Doba doručení se počítá až od připsání peněz za vaši platbu! 

Zásilkovna - Z point

70 Kč

 • Vybíráte si z více než 4000 poboček. Konkrétní možnosti a otevírací doby uvidíte při výběru dopravy v objednávce. 
 • Při nákupu nad 1500 Kč, máte doručení zdarma

Zásilkovna - Doručení na adresu

85 Kč

 • Doručuje zásilku přímo na vaši adresu
 • Při nákupu nad 1500 Kč, máte doručení zdarma

PPL - Doručení na adresu

85 Kč

 • Doručuje zásilku přímo na vaši adresu
 • Při nákupu nad 1500 Kč, máte doručení zdarma. (platí pouze pro ČR)

PPL - Do zahraničí na adresu

od 170 Kč / od 7 EUR

 • Doručuje zásilku přímo na vaši adresu

 

Možnosti platby

Při možnosti platby online bankovním převodem, po obdržení objednávky, kupující obdrží email s informacemi o uhrazení částky za zboží na uvedený bankovní učet s variabilním číslem. Počítejte prosím stím že, platby v českých korunách se přičítají na náš účet do 24 hodin (v některých případech i do 48 hodin - dle banky) z 80% případů se platby v českých korunách přičítají do jedné hodiny. Platby v EURech se mohou přičítat až do 36 hodin (v pracovní dny - dle banky). Při úspěšném přijetí platby, obdržíte email o přijetí platby, následně objednávku začínáme zpracovávat a poté odesíláme zboží. V opačném případě (nepřijetí platby) nebude zboží odesláno popř. předáno. Pro urychlení o potvrzení o platbě, nám můžete zaslat toto potvrzení na náš email info@cannabisproduct.cz (v emailu uveďte vaše jméno a číslo vaši objednávky).

Možnost platby dobírkou lze využít pouze na území ČR a SK!

Online - bankovním převodem (platba v CZK)

ZDARMA

 • Po obdržení objednávky, zasíláme email s informacemi o uhrazení částky za zboží. Objednávku zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího 2001744959/2010 včetně uvedeného variabilního symbolu. Lze využít i QR kód pro rychlé načtení platby. Počítejte prosím stím že, platby se přičítají na účet do 24 hodin (v některých případech i do 48 hodin - dle banky) z 80% případů se platby v českých korunách přičítají do jedné hodiny. Při úspěšném přijetí platby, obdržíte email o přijetí platby, následně objednávku začínáme zpracovávat a poté odesíláme zboží. V opačném případě (nepřijetí platby) nebude zboží odesláno popř. předáno. Pro urychlení o potvrzení o platbě, nám můžete zaslat toto potvrzení na náš email info@cannabisproduct.cz (v emailu uveďte vaše jméno a číslo vaši objednávky). Děkujeme

Online DO ZAHRANIČÍ i v ČR - bankovním převodem (platba v EUR)

 • Po obdržení objednávky, zasíláme email s informacemi o uhrazení částky za zboží. Objednávku zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího 2802496537/2010 ( IBAN: CZ1120100000002802496537 , SWIFT: FIOBCZPPXXX ) včetně uvedeného variabilního symbolu. Lze využít i QR kód pro rychlé načtení platby. Počítejte prosím stím že, platby v EURech se přičítají na náš účet v některých případech až do 36 hodin (platí pouze v pracovní dny) z 80% případů se platby v EURech přičítají do 24 hodin. Při úspěšném přijetí platby, obdržíte email o přijetí platby, následně objednávku začínáme zpracovávat a poté odesíláme zboží. V opačném případě (nepřijetí platby) nebude zboží odesláno popř. předáno. Pro urychlení o potvrzení o platbě, nám můžete zaslat toto potvrzení na náš email info@cannabisproduct.cz (v emailu uveďte vaše jméno a číslo vaši objednávky). Děkujeme

Dobírkou

30 Kč pro CZ / 2,5 eur pro SK

 • Zaplaťte až při převzetí balíčku. Lze využít pro všechny dopravce. (platí pouze pro ČR a SK!)

Hotově

ZDARMA

 • Platba v hotovosti je možná pouze na našich prodejnách, nebo při zvolení dobírkou (zavisí na možnostech samotného dopravce)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz