Vrácení zboží

Pokud jste uzavřeli kupní smlouvu na dálku, například při nákupu v internetovém obchodě, máte podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

 

Zde naleznete formuláře ke stažení:

 

🔗 Formulář pro odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

🔗 Formulář pro výměnu zboží

 

Pro výměnu nebo vrácení zboží následujte tento postup:

 

Vrátit zboží by mělo být bez jakýchkoli známek užívání, čisté, a pokud možno v původním obalu (včetně visaček identifikujících zboží, dokumentace a veškerého příslušenství). Pokud budete vracet zboží bez původního obalu nebo etikety, může být účtován poplatek za obnovení zboží do původního stavu. Pokud se jedná o křehké zboží náchylné na poškození při přepravě (), zašlete jej označené jako "KŘEHKÉ" a v kartonové krabici, abyste minimalizovali riziko poškození. 

K vrácenému zboží připojte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy (ke stažení zde). Pokud nemáte možnost tisku, můžete formulář vyplnit ručně podle vzoru.

 

Přiložte kopii kupního dokladu nebo faktury k vrácenému zboží.

 

Vrácené zboží pošlete na adresu: Cannabis shop No.2, Dr. Martínka 1590/6, 700 30 Ostrava. Výměna zboží je možná pouze osobně v kamenné prodejně.

 

Náklady spojené s vrácením nebo výměnou zboží hradí kupující.

Při vrácení celého objednaného zboží bude kupujícímu vrácena kupní cena za zboží, včetně nákladů na dopravu. Pokud se jedná o vrácení části objednaného zboží, tj. některé položky z objednávky zůstávají nezměněny, vrácena bude pouze kupní cena za zboží, náklady na dopravu nejsou vratné. Při odstoupení od smlouvy budou účtovány skutečné náklady spojené s výměnou nebo vrácením zboží. Pokud preferujete vrácení peněz složenkou, bude vám účtován poplatek za složenku podle ceníku České pošty. V případě vrácení peněz na bankovní účet nejsou účtovány žádné další poplatky. Proto prosíme o uvedení čísla bankovního účtu. Poplatky za dopravu při výměně zboží činí 100 Kč.

 

Vrácení zboží přepravcem nebo poštou:

Zboží vracejte bez jakýchkoli známek užívání, v původním obalu (včetně visaček identifikujících zboží, dokumentace a veškerého příslušenství) do 14 dnů od převzetí (tento termín je nutno dodržet) na adresu: Cannabis shop No.2, Dr. Martínka 1590/6, 700 30 Ostrava.

 

Upozorňujeme, že nepřijímáme zboží zasláno na dobírku.

 

Provozní doba skladu je PO-PÁ 09:00-18:00 hodin.

 

Vrácení zboží osobně na prodejně na adrese: Cannabis shop No.2, Dr. Martínka 1590/6, 700 30 Ostrava.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výměny nebo vrácení zboží, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 702 151 507 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@cannabisproduct.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz