Konopná bylinná směs - ENERGIE (CBG)

Novinka
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Energie – konopná bylinná směs (CBG) 50 g

POVZBUZENÍ • NÁLADA • FITNESS • POTENCE. Osvěžuje tělo a podporuje dobrou náladu. Napomáhá koncentraci. Směs bylin a konopí (CBG) podporuje normální činnost trávicí soustavy a přirozenou obranyschopnost. Vhodná při změnách nálad i zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Konopí je pěstováno na Šumavě, sklízí a třídí se ručně. Sušení probíhá přirozeně, což zaručuje kromě vyššího obsahu účinných látek také zachování přirozené vůně, barvy i složení.

O receptury a volbu funkčních kombinací bylin, kvalitu a míchání jednotlivých směsí se stará Martin Hradzki, bylinář s dlouholetými zkušenostmi a vztahem k řemeslu. Konopné bylinné čaje se nevyrábí na sklad. Šarže jsou vždy čerstvé a účinné látky vlivem času nedegradují.

Návod k přípravě

Přelijte 1–2 lžičky konopné směsi 250 ml vroucí vody a nechte 10–15 min. odstát. Pro lepší vyluhování látek přidejte před zalitím půl lžičky másla, konopného oleje, popř. jiného tuku. Užíváme 2–3x denně po dobu 6–8 týdnů, pak 2 týdny vynechat.

Neužívat při zjištěné přecitlivělosti na některou složku. Není vhodný pro těhotné a děti do 3 let. Skladujte v temnu a suchu.

Složení: konopí seté (CBG), kotvičník nať, maté nať, rooibos červený, jinan list, zelený čaj.

Obsah balení: 50 g

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz