Konopná bylinná směs - SPÁNEK (CBD)

Novinka
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Spánek – konopná bylinná směs (CBD) 50 g

ZKLIDNĚNÍ • REGENERACE • RELAXACE. Směs bylin a konopí (CBD) zklidňuje tělo i mysl. Vhodná při pocitech vnitřního neklidu. Navozuje spánek, pozitivní náladu, emoční rovnováhu a relaxaci. 

Konopí je pěstováno na Šumavě, sklízí a třídí se ručně. Sušení probíhá přirozeně, což zaručuje kromě vyššího obsahu účinných látek také zachování přirozené vůně, barvy i složení.

O receptury a volbu funkčních kombinací bylin, kvalitu a míchání jednotlivých směsí se stará Martin Hradzki, bylinář s dlouholetými zkušenostmi a vztahem k řemeslu. Konopné bylinné čaje se nevyrábí na sklad. Šarže jsou vždy čerstvé a účinné látky vlivem času nedegradují.

Návod k přípravě

Přelijte 1–2 lžičky konopné směsi 250 ml vroucí vody a nechte 10–15 min. odstát. Pro lepší vyluhování látek přidejte před zalitím půl lžičky másla, konopného oleje, popř. jiného tuku. Užíváme 2–3x denně po dobu 6–8 týdnů, pak 2 týdny vynechat.

Neužívat při zjištěné přecitlivělosti na některou složku. Není vhodný pro těhotné a děti do 3 let. Skladujte v temnu a suchu.

Složení: konopí seté (CBD), meduňka nať, kozlík kořen, lípa květ, mučenka nať, dobromysl nať, chmel šištice.

Obsah balení: 50 g

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz